Oyun Ödülleri /Twitchgaming'de Yayında

Kazananlar, kaybedenler, tüm heyecan verici işler

Oyun Ödülleri /Twitchgaming'de Yayında

Başka yerlerin aksine, Oyun Ödülleri 10 Aralık'ta /twitchgaming'de yayınlanmaya başladığında biraz farklı görünecek. 

Yalnızca bu yıl biraz farklı olduğu için değil. Aynı zamanda oyun bizim alanımız olduğu için. Tıpkı bu oyunun sizin bildiklerinizi onaylaması gibi tabu materyalleri olarak adlandıracağız.  Halihazırda hiç senaryoları olmadığı için kesinlikle senaryodan uzak olacak olan en sevdiğiniz Twitch yayıncılarının birlikte yayınladığı ve yılda bir kez yapılan canlı şovu izlediğinizde olan şey budur. Şayet bir yayıncıysanız, kendi topluluğunuz için Oyun Ödüllerini /twitchgaming aracılığıyla ortak yayınlama fırsatı bulursunuz (burada içerik her zaman ortak yayına açıktır). Şimdi harekete geç ve bir sonraki Geoff Keighley ol! 

/twitchgaming TGA İlk Gösterimi saat 14:30'da PST başlayacak olup burada GOTY'i kimin alacağına dair fikir ve tahminler paylaşılacak  ayrıca 2021 yılına ilişkin öngörüler sunulacaktır.  Gösterim başlar başlamaz genişleme duyurularından gösterimlere kadar -hey bu bir A listesindeki ünlü, beklenen tüm anları izlemeli-her şey olabilir ve olacaktır.  Yalnızca /twitchgaming, kimin kazanacağını tahmin ederek kanal sadakat puanları kazanmanıza ve gösterimi kimin gerçekten aldığını ölçmek için abartılı reklamı oylamanıza izin vererek oyunun en büyük gecesini gerçek bir çok oyunculu maça dönüştürebilir.

Dahası da var! Droplar etkinken Twitch kanallarında Oyun Ödülleri'ni izlemek, biraz popüler olan birkaç oyundan özel Twitch Dropları fırsatı sunacak: Fortnite ve Among Us (Dropları korumak için aşağıdaki ayrıntılara bakın). 

It’s time to enjoy The Game Awards with people who actually play the games. After all, this is what we’re made for. Be there live on /twitchgaming or via your favorite co-streamer.

Oyun Ödülleri Sırasında Twitch Dropları Nasıl Kazanılır?

Yayın sırasında özel Twitch Drop'ları kazanmak için ihtiyacınız olan her şey burada.  

 • Fortnite
  Hesap Bağlantısı: Twitch ve Epic Games hesaplarınızı buraya bağladığınızdan emin olun: https://www.epicgames.com/account/connected 

  İzleme Gereksinimleri : 
  Drop, Oyun Ödülleri Programında duyurulduktan sonra 30 dakika boyunca aktif olacaktır.  İzleyicilerin aşağıdaki kanalların herhangi birinde Oyun Ödülleri yayınını en az 1 dakika izlemesi gerekir: /twitchgaming, /thegameawards, veya Drop için hak kazanmak amacıyla Drop penceresi etkin olduğunda Drop penceresi etkin "Özel Etkinlikler" kategorisinden yayın yapan herhangi bir katılımcı ortak yayıncı (örnek aşağıda).

 • Among Us
  Hesap Bağlantısı:
  Twitch hesabınızı Among Us ile bağlamak için:
  1. Oyunu masaüstünde açın
  2. Ayarlar seçeneğine (dişli simgesi) tıklayın
  3. Veri sekmesine gidin
  4. Sağ alttaki Twitch logosuna tıklayın
  5. Açılan tarayıcıda, Twitch için oturum açma bilgilerinizle oturum açın ve istenen verileri inceleyin. Uygunsa, istemlerin geri kalanını tamamlayın
  6. Hesap bağlama akışını tamamlamak için oyuna geri dönün

  İzleme Gereksinimleri: 
  Drop, Ödül Oyunları Programında duyurulduktan sonra 30 dakika boyunca aktif olacak.  İzleyicilerin aşağıdaki kanalların herhangi birinde Oyun Ödülleri yayınını en az 1 dakika izlemesi gerekir: /twitchgaming, /thegameawards, veya Drop için hak kazanmak amacıyla Drop penceresi etkin olduğunda Drop penceresi etkin "Özel Etkinlikler" kategorisinden yayın yapan herhangi bir katılımcı ortak yayıncı.

  Platform Notu:
  Among Us Drop yalnızca oyunun PC sürümünde kullanılabilir

İlave Ayrıntılar:

 • Drop'unuzu kazandığınızdan emin olmak için hesaplarınızı, 11 Aralık Cuma günü saat 9:00'dan önce bağladığınızdan emin olun. 
 • Drops will be fulfilled for those with linked accounts who match the criteria by December 15th at 9 AM PST

Kaynak : Twitch